Agat Polska – Słowenia

Autobusy Agat Polska Słowenia. Busy z Polski Słowenii. Tanie bilety autokarowe on line.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager

 

W Europie Środkowo- Wschodniej leży państwo o bogatej i zróżnicowanej historii i jest nim Słowenia. Choć jest ono członkiem Unii Europejskiej to nie należy ono do czołowych państw pod względem turystycznym, co oznacza że nie wiele procent osób wybiera Słowenię na miejsce spędzenia wolnego czasu. Jest to jednak błąd, bo kraj ten posiada nieodkryte oblicze, które zachwyca, bilety-autokarowe-agatintryguje i sprawia, że chce się tam wracać. Najważniejszym elementem w turystyce Słowenii jest natura, która przejawia się w niesamowitych krajobrazach, widokach i kurtach. Jednym z bardziej znanych jest Izola, która prowadzi także współpracę z polskim miastem Międzyzdroje.

Izola to nadmorskie miasto, które organizuje regaty, jarmarki i festiwale filmowe. To świetne miejsce dla kochających morze i piasek. Z kolei innym urokliwym miejscem w Słowenii jest tak zwana „słoweńska Toksania” czyli pas winnic położonych nad rzeką Drawną. natomiast dla amatorów pieszych wędrówek polecany jest region Doliny Logarskiej, która otoczona jest Alpami Kamnicko- Sawińskimi. Warto także zwiedzić słoweńskie miasta, które łączą ze sobą przeszłość z teraźniejszością, co przejawia się w dobrze zachowanych zabytkach i nowoczesnej architekturze.

AGAT kup biletAutobusy Polska Niemcy
Autobusy Polska Anglia
Autobusy Polska Francja
Autobusy Polska Austria
Autobusy Polska Szwajcaria
Autobusy Polska Włochy
Autobusy Polska Ukraina
Autobusy Polska Belgia
Autobusy Polska Grecja
Autobusy Polska Dania
Autobusy Polska Luksemburg
Autobusy Polska Słowenia

Wszystko to zobaczymy wybierając się na urlop do Słowenii, a najlepszą opcją wyjazdową jest skorzystanie z tanich połączeń AGAT, czyli międzynarodowego przewoźnika osób. Organizuje on wyjazdy do Słowenii kilka razy w tygodniu z takich polskich miast jak: Warszawa, Legnica, Kraśnik, Janów Lubelski, Rzeszów, Kraków. Natomiast przestankami docelowymi są Cejle, Ljubljana. Jednakże warto jednocześnie pamiętać, że są to także miasta przestankowe, a autokary AGAT wyruszają w dalszą trasę po Europie.

Przewozy autokarem do Słowenii realizowane w ramach przewozów autobusowych do Włoch, na trasie do Lecce, którym to kursem możemy dotrzeć także do innych włoskich miast takich jak: Sezana, Venezia, Mestre, Padova, Ferrara, Bolonia, Ravenna, Cesena, Rimini, Pesaro, Ancona, Civitanova, San, Benedetto, Giulianova, Pescara, Termoli, Foggia, Cerignola, Bari, Taranto, Brindisi, Lecce. Autobusy Agat kursują także na południe Europy do Grecji i Francji

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager