Agat Polska – Włochy

Bilety do Włoch Agat. Przewozy Autokarowe Agat Polska – Włochy i Włochy – Polska. Tanie bilety bez prowizji i dodatkowych kosztów.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

 

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager

 

 

Włochy to bardzo popularne państwo europejskie, usytuowane na słynnym Półwyspie w kształcie buta. Włochy kojarzą się przede wszystkim z pizzą, ale także z licznymi, niezwykłymi zabytkami, których nie spotkać można nigdzie indziej w świecie. Oprócz tego państwo ma do zaoferowania przybyszom także wiele kilometrów szerokiej, piaszczystej plaży, idealnej do zrealizowania tam wypoczynku. Najwyższy zaś szczyt Alp, także dostępny we Włoszech, przyciągnąć może z kolie osoby, pragnące uprawiać turystykę aktywną.

AGAT kup biletJeśli chcesz kupić tani bilet autokarowy do Włoch możesz to zrobić już teraz. Szybka i tania rezerwacja on line.

Tani przewoźnik firma AGAT oferuje połączenia do Włoch, które należą do najczęściej wybieranych opcji autokarowych. AGAT daje pasażerom możliwość zakupu taniego biletu, który rozpoczyna trasę z takich miast jak: Przysucha, Tarnobrzeg, Przemyśl, Kraśnik. Natomiast przestanki docelowe zlokalizowane są we włoskich miastach typu Rzym, Bolonia, Padwa, Lecce, Verona, Milan, Lugano, Turyn i wiele innych. Co wpływa na takie zainteresowaniem trasą Polska – Włochy? Przede wszystkim sakralność tegoż państwa, które jest symbolem religii chrześcijaństwa i papiestwa i każdy chrześcijanin chce zobaczyć choć raz Bazylikę Świętego Piotra, kościoły i klasztory włoskie, Kaplicę Sykstyńską.

Poza tym Włochy to również kolebka kultury chrześcijańskiej i jej pozostałości które ujawniają się w takich miejscach jak Koloseum, Forum Romanum, Panteon, Fontanna Di Trevi, Kapitol. Oprócz wszystkich tych wspaniałości Włochy to także śródziemnomorskie państwo z ciepłym i wilgotnym klimatem, wspaniałą włoską kuchnią i żywiołowymi i sympatycznymi mieszkańcami kraju. Poza tym można skorzystać z przejażdżki rzeką Tyber- legendarną rzeką która ukształtowała nasz obraz o Włochach i ich historii.

euroticket-wlochy-rzymDla aktywnych polecane są także i chcących się zabawić polecany jest park rozrywki Gardaland, który posiada niesamowitą kolejkę górską. Poza tym warto także wybrać się do Pizzy i zobaczyć ową Krzywą Wieżę, która znana jest na całym świecie. Niesamowite wrażeni robi także Most Złotników, zwłaszcza nocą a znajduje się on we Florencji i jest jednym z najstarszych mostów bo pochodzi z około 13390 roku. Będąc zaś już w Rzymie to koniecznie trzeba przejść się schodami hiszpańskimi, które znajdują się w centrum miasta.

Jedna z przykładowych linii autokarowych firmy Agat to trasa Kraśnik – Ragusa, realizowana z Polski we wtorki i piątki i poprowadzona m.in. przez: Nisko, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Chorzów, Tychy, Pszczynę, Cieszyn, Znajomo, Tarvisio, Udine, Padwę, Ferrarę, Bolonię, Rzym, Messinę, Palermo, Avolę, Noto, czy Modicę. Inne połączenie z kolei prowadzi z Białegostoku przez: Łomżę, Pułtusk, Warszawę, Częstochowę, oraz Udine, Wenecję, Padwę, Ferrarę, Rawennę, Rimini, Ankonę, Pescarę, Foggię, Bari, Taranto, Brindisi, aż docelowo do Lecce. Inne jeszcze przykładowe miasta włoskie, do których prowadzą połączenia linii Agat to: Bari, Bergamo, Bolonia, Florencja, Mediolan, Neapol, Palermo, Rzym, Salerno, Trento, Udine, Wenecja, czy Werona.

Oczywiście autobusem Agat można dotrzeć do wielu miast we Włoszech. Poniżej podamy większość z nich: sezana, venezia, mestre, padova, ferrara, bolonia, ravenna, cesena, rimini, pesaro, ancona, civitanova, san benedetto, giulianova, pescara, termoli, foggia, cerignola, bari, taranto, brindisi, lecce, brennero, bolzano, trento, rovereto, verona, brescia, bergamo, milano, novara, torino, tarvisio, udine, venezia, mestre, padova, ferrara, bolonia, modena, firenze, roma, napoli, salerno, cosenza, lamezia, vibo, valentia, reggio calabri, messina, catania, enna, palermo, belinzona, lugano, como, milano

Przewozy autokarowe do Włoch realizowane są przez kraje tranzytowe takie jak Austria, Niemcy, Szwajcaria i Słowenia.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

 

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager