Agat Polska – Dania

Autobusy Agat Polska Dania. Tanie bilety autokarowe do Danii. Busy do Danii.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager

 

Dania to niewielki kraj europejski, a jednocześnie najmniejszy z państw skandynawskich, położone w północnej części kontynentu. Kraj ten podzielić można na osiem regionów, w których znaleźć można niezwykle urokliwe miejsca, warte zobaczenia. Dla jednych więc Dania jest punktem docelowych podróży, dla innych zaś stanowić może ono idealne miejsce przesiadkowe w podróżach realizowanych na północ Europy.

Autobusy Agat Polska Dania prowadząca do Danii realizowana jest pomiędzy Tomaszowem Lubelskim, lub Katowicami, a miastem Frederikshavn z przystankami pośrednimi m.in. w: Zamościu, Krasnymstawie, Lublinie, Radomiu, Kielcach, Chorzowie, Gliwicach, Opolu, Wrocławiu, Żarach, oraz Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers i Aalborg. Inna z kolei trasa rozpoczyna się w tak samo, jak poprzednia z takimi samymi przystankami w Polsce, po czym kontynuowana jest po stronie duńskiej przez: Fredericia, Odense i Slagelse, aż docelowo do Kopenhagi.

Autobusy Polska Niemcy
bilety-autokarowe-agatAutobusy Polska Anglia
Autobusy Polska Francja
Autobusy Polska Austria
Autobusy Polska Szwajcaria
Autobusy Polska Włochy
Autobusy Polska Ukraina
Autobusy Polska Belgia
Autobusy Polska Grecja
Autobusy Polska Dania
Autobusy Polska Luksemburg
Autobusy Polska Słowenia

Dania prawidłowa nazwa kraju brzmi Królestwo Danii i położone jest w skandynawskiej części kontynentu europejskiego. Państwo funkcjonuje już kilkaset lat, nadal posiadając monarchię (królowa Małgorzata II- tworząc najstarszą monarchię) oraz system partyjny oparty na dużej władzy premiera. Z punktu widzenia przeciętnego europejczyka kraj ten jest dość interesujący pod względem turystycznym, ponieważ można w nim odkryć ciekawe zakątki. Ciekawymi i mało znanymi informacjami dotyczącymi Danii są na przykład duża waga jaka przywiązuje się do ochrony środowiska naturalnego, które jest przecież dobrem wspólnym całego świata oraz dziedzictwem przyszłych pokoleń.

AGAT kup biletPoza tym jest to kraj niezwykle przychylnie nastawiony do turystów, co przejawia się w bardzo dobrze rozbudowanej siatce połączeń obejmujących cały kraj (system ten oparty jest bowiem na komunikacji lotniczej, kolejowej, autobusowej).  Z ciekawostek dotyczących tylko zwiedzania to na pewno warto zobaczyć trzy miejsca, które znajdują się na światowej liście UNESCO, a są nimi zamek Kronborg, katedra Roskilde oraz kamienie runiczne w Jelling. Poza tym jest to świetne miejsce dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek, ponieważ jak wiadomo jest to kraj rowerzystów, gdzie są świetne ścieżki rowerowe. Ze wszystkich tych atrakcji Polacy mogą skorzystać dzięki bardzo atrakcyjnej ofercie jaką posiadają tanie linie autokarowe, w tym firma AGAT.

Agat już od lat organizuje międzynarodowy transport osób do Danii oferując możliwość zakupu biletu powrotnego. Połączenia do miast duńskich: Odense, Kolding, Arhus, Vejle, Aalborg, Randers, Frederikshaven, Fredericia, Horsens oraz oczywiście do stolicy kraju Kopenhagi. Z Polski wyjazdy AGAT organizuje z całego kraju, co wpływa na popularność tanich linii autokarowych.

Autobusy Agat do Danii przejeżdżają przez Niemcy i trasami tymi możemy dojechać do wielu Duńskich miast: Fredericia, Odense, Slagelse, Kopenhaga, Haderslev, Kolding, Vejle, Horsens, Skanderborg, Arhus, Randers, Aalborg, Frederikshavn. Przewozy autobusowe Agat oferowane są także do Szwajcarii i Austrii.

Poniżej spis miast w Polsce z których organizowane są przewozy autokarowe Agat do Danii:

Puławy;  Nisko;  Stalowa Wola;  Rzeszów;  Dębica;  Tarnów;  Brzesko;  Kraków;  Częstochowa;  Tarnobrzeg;  Mielec;  Przemyśl;  Jarosław;  Przysucha;  Opoczno;  Bełchatów;  łask;  zduńska wola;  Sieradz;  Kalisz;  ostrów wielkopolski;  Przeworsk;  Łańcut;  Annopol;  Ożarów;  Ostrowiec;  Starachowice;  radom;  Skarżysko kamienna;  Kielce;  Jędrzejów;  Zawiercie;  Katowice;  kraśnik;  Janów lubelski;  jastrzębie;  Wodzisław;  limanowa;  Mszana dolna;  Myślenice;  Rybnik;  Racibórz;  Kędzierzyn koźle;  bielsko biała;  jasło;  Biecz;  Gorlice;  Grybów;  nowy sącz; Białystok;  Łomża;  Ostrołęka;  Pułtusk;  warszawa;  łódź;  Piotrków trybunalski;  Radomsko;  Tomaszów lubelski;  Zamość;  Krasnystaw;  Chełm;  lublin;  Pszczyna;  Tychy;  Sanok;  Krosno.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager