Agat Polska – Grecja

Autobusy Agat Polska Grecja oraz autobusy Grecja Polska. Tanie bilety autokarowe do Grecji.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

 

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager

 

 

Grecja zaś to symbol starożytności, gdzie zachowały się liczne jej pozostałości. To głównie zabytki, jak również plaże Morza Śródziemnego, przyciągają do Grecji najwięcej turystów. Do państwa tego z Polski podróżować można m.in. autokarem, z przewoźnikiem Agat. Bezpośrednich miast przystankowych w Grecji nie jest wiele, a są tbilety-autokarowe-agato: Ateny, Saloniki, Katerini, Lamia i Larissa. Zaś przystanki przykładowe znajdujące się po stronie polskiej to: Katowice, Chorzów, Tychy, Bielsko Biała, oraz Cieszyn. Trasa ta oferowana jest w piątki i soboty z Polski, zaś sama podróż trwa około półtorej doby. Polecam sprawdzić również inne trasy przewoźnika Agat np. Polska Szwajcaria.

Grecja to także kraj śródziemnomorski o niezwykłej kulturze, zachowaniu oraz tradycji na którą składa się między innymi kuchnia, obyczaje, film, taniec i muzyka. Grecja jest państwem w które wciąż żywe są ruiny starych budowli, świątyń, klasztorów i innych obiektów architektonicznych. Dla wszystkich miłośników i znawców historii jest to ważne miasto, ponieważ w nich odnajdziemy ślady mitologii starożytnej i greckiej historii. Każdy kto ma zamiar spędzić urlop w tych państwie, koniecznie na mapie swej podróży musi wpisać następujące miejsca: malownicze, błękitne plaże i morze, które kusi i zachęca do kąpieli.

Autobusy Agat jeżdżą do następujących Państw Europy:

AGAT kup biletAutobusy Polska Niemcy
Autobusy Polska Anglia
Autobusy Polska Francja
Autobusy Polska Austria
Autobusy Polska Szwajcaria
Autobusy Polska Włochy
Autobusy Polska Ukraina
Autobusy Polska Belgia
Autobusy Polska Grecja
Autobusy Polska Dania
Autobusy Polska Luksemburg
Autobusy Polska Słowenia

Jest to idealne miejsce dla lubiących pływać, nurkować czy po prostu wylegiwać się na plaży, zaś dla bardzo aktywnych poleca się obejrzenie Kanału Korynckiego który łączy morze Egejskie z Jońskim. Następnym ważnym punktem jest zespół klasztorów religii prawosławnej, które zlokalizowane są w Meteorach, a dodatkowe usytuowane są na niezwykłych górach. Kolejnym miejscem jest również Panteon, budowla pochodząca jeszcze sprzed narodzin Chrystusa, następnie Kolos Rodyjski czyli posąg Heliosa. Oczywiście to tylko mały skrawek tamtejszej historii i turystyki, który wpisany jest w codzienność tegoż państwa.

Grecja należy pamiętać to także wyśmienita kuchnia, składające się głównie  z serów, pomidorów, oliwek i wina. Wszystkie te dość ciekawe miejsca można już dziś zobaczyć, dzięki specjalnej ofercie jaką przygotował tani przewoźnik firma AGAT. Oferuje one wykonywanie międzynarodowych tras do Grecji regularnie, kilka razy w tygodniu. A dodatkowe posiada dość interesujące miasta docelowe, typu Saloniki, Ateny, Lamia, Larisa oraz Katerini.

Z Polski natomiast wyjazdy autokarem z Polski do Grecji odbywają się z wielu lokalizacji: Kraśnik, Janów Lubelski, Nisko, Stalowa Wola, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Tomaszów Lubelski, Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Zawiercie, Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Tarnobrzeg,  Mielec, Annopol, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Legnica, Wrocław, Opole,Strzelce Opolskie, Gliwice, Zabrze, Bytom, Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana, Dolna, Myślenice. Sezonowo mogą także dołączyć inne miejscowości w Polsce.

Linie autokarowe Agat oferują także przewozy pasażerskie do innych turystycznych regionów w Europie takich jak Włochy, Francja czy Austria. Zapraszamy do zapoznania się też z ofertą wyjazdów do Anglii

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

 

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager