Agat Polska – Szwajcaria

Autobusy Agat Polska Szwajcaria.Tanie przewozy Autokarowe Agat. Szybka i prosta rezerwacja on line tanich biletów do Szwajcarii.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager

 

Szwajcaria to piękny kraj, położony w centralnej Europie. Jest to przede wszystkim państwo pełne turystów, a to dzięki górom Alpom, zapewniającym idealne warunki do uprawiania turystyki, a także sportów zimowych. Szwajcaria dysponuje ponadto licznymi zabytkami, które uatrakcyjniają pobyt wszystkim tam przebywającym i odpoczywającym. W związku z dużą popularnością tras oferowanych do Szwajcarii, firma Agat przygotowała ofertę bezpośrednich przejazdów autokarowych do: Bazylei, Sankt Gallen, Winterthur, Zurychu, Berna, Fryburga, Lozanny, Lucerny i Lugano.

bilety-autokarowe-agatSzwajcaria to europejskie państwo, które kojarzone jest głównie z dokładnością, precyzyjnością i dyskrecją. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że wielu z nas symbolizuje Szwajcarię  z zegarkami wysokiej klasy, potężnymi bankami, które zapewniają anonimowość każdemu. Jednakże nie jest to może błędny obraz, co nie do końca prawdziwy, bowiem Szwajcaria ma do zaoferowania bardzo dużo zwłaszcza jeżeli weźmiemy po uwagę turystów. Szwajcaria jest bowiem krajem o wielkich atrakcjach zarówno w zimie jak i w lecie. Jedną z takich atrakcji jest Wielka Przełęcz Świętego Bernarda, która leży na granicy z Włochami, i która jest na tyle urokliwa że sam papież Benedykt XVI ją odwiedził.

Kolejnym miejsce jest Przełęcz San Bernardino, które jest cudem natury. Dla aktywnych polecana jest Przełęcz Grimsel, położona w Alpach i którą można pokonać zarówno latem jak i zimą. Istotne jest  także to aby zobaczyć polodowcowe jezioro Zuryskie, którego widok zapiera wdech w piersiach. Z kolei typowo zabytkowych miejsc, które uwielbiają turyści Szwajcaria poleca między innymi Muzeum Sztuki w Bazylei ( z dziełami sięgającymi XV wieku), Zamek Chillon (pochodzący ze średniowiecza, obecnie jeden z punktów koneserskich wina), Klasztor Świętego Jana (najpiękniejszy sakralny zabytek) oraz Zamki Bellinzony z charakterystycznymi wieżami – białą i czarną.

Autobusy Agat jeżdżą do następujących Państw Europy:

AGAT kup biletAutobusy Polska Niemcy
Autobusy Polska Anglia
Autobusy Polska Francja
Autobusy Polska Austria
Autobusy Polska Szwajcaria
Autobusy Polska Włochy
Autobusy Polska Ukraina
Autobusy Polska Belgia
Autobusy Polska Grecja
Autobusy Polska Dania
Autobusy Polska Luksemburg
Autobusy Polska Słowenia

Warto także wybrać się do stolicy kraju Brna, gdzie jest zachowane stare miasto z późnogotyckimi elementami architektonicznymi. AGAT biuro podróży oraz tani przewoźnik regularnie wykonuje połączenia do tego państwa. Tanie bilety autokarowe Agat można kupić do takich miast jak Freiburg, Basel, Zurich, Bern, Fribourg, Lausanne, Geneva. Jeżeli zaś chodzi o Polskie przestanki to są one umiejscowione w wielu miastach na terenie całej Polski tak aby dla wszystkich pasażerów udogodnić maksymalnie skorzystanie z oferty przewozów autokarowych do Szwajcarii. Zobacz poniżej listę polskich miejscowości wyjazdowych:

Jędrzychowice, Kraśnik, Janów Lubelski, Nisko, Stalowa Wola, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, kraków, białystok, radom, skarżysko kamienna, kielce, jędrzejów, zawiercie, katowice, chorzów, bytom, zabrze, gliwice, strzelce opolskie, opole, wrocław, legnica, łomża, ostrołęka, pułtusk, warszawa, łódź, łask, tomaszów lubelski, zamość, krasnystaw, chełm, lublin, puławy, bolesławiec, zduńska wola, sieradz, kalisz, ostrów wielkopolski, sanok, krosno, jasło, biecz, gorlice, grybów, nowy sącz, piotrków trybunalski, radomsko, częstochowa, przemyśl, jarosław, przeworsk, łańcut, tarnobrzeg, mielec, annopol, ożarów, ostrowiec świętokrzyski, starachowice, bielsko biała, pszczyna, tychy, jastrzębie zdrój, wodzisław śląski, rybnik, racibórz, kędzierzyn, przysucha, opoczno, bełchatów, limanowa, Mszana dolna, Myślenice

Zapoznaj się także z trasami linii Agat do Włoch, Austrii, Niemiec i Londynu.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager