Lublin Saloniki

Autobusy Agat do Salonik – Autokary do Salonik – Bilety autokarowe do Salonik (Thessaloniki) – Trasa autobusowa Lublin Saloniki

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager

 

bilety autokarowe do salonik, lublin saloniki

Przejazdy na trasach międzynarodowych realizowane mogą być z wykorzystaniem różnych form transportu. Każda z nich charakteryzuje się różnymi, indywidualnymi cechami, których optymalnego doboru dokonują pasażerowie według indywidualnych potrzeb i wymagań. Najczęściej wybieranym obecnie środkiem transportu są autokary. W przeciwieństwie bowiem do innych środków, przypisać im można takie cechy jak: niski koszt przejazdu, gwarancję realizacji podróży w wygodnych i komfortowych warunkach z miłą i profesjonalną obsługą, a także ogólną dostępność przystanków autokarowych dla pasażerów, zarówno na terenie Polski, jak i w wielu państwach europejskich. Bilety autokarowe na te przejazdy nabyć można w wielu biurach turystycznych, również na terenie miast, do których dana trasa jest poprowadzona. Pomimo niskich kosztów transportu autokarowe, niektóre grupy pasażerów skorzystać mogą dodatkowo z obniżek i rabatów specjalnie dla nich przygotowanych.

autobusy Agat do Salonik, lublin Saloniki

Ponadto w ramach jednego biletu autobusowego pasażer uprawniony jest do przewozu jednej sztuki bagażu podręcznego oraz jednej sztuki bagażu dodatkowego, których ostateczną wagę ustalają indywidualnie przewoźnicy. Jednym z kierunków jazdy polskich autokarów jest południowa Europa, a dokładnie Grecja, a na jej terytorium m.in. miasto Thessaloniki położone w północnej części państwa. Trasy autokarowe do tego miasta oferują trzy polskie firmy: autokary Agat, połączenia Autokar Polska oraz autobusy Sindbad. Przykładowa trasa wyrusza z wielu polskich miejscowości na zasadzie połączeń antenowych, a dokładnie z: Suwałk, Gdańska, Kraśnika, Ostrowca Świętokrzyskiego, Tomaszowa Lubelskiego, a następnie po przejechaniu indywidualnie przez wiele pośrednich przystanków polskich i dokonaniu przesiadki, jeden autokar kontynuuje trasę bezpośrednio do greckich Thessaloniki, a następnie zmierza docelowo do Aten

autokary do salonik, lublin saloniki

Tanie połączenia autobusowe z Polski do Grecji od przewoźnika Agat

Przykładem połączenia autokarowego międzynarodowego linii Agat jest trasa Lublin Saloniki. Autobusy Agat do Salonik przejeżdżają także przez Serbię i Macedonię, jednak nie można wykupić biletu autokarowego przez internet do tamtejszych miejscowości. Autokary do Salonik z Lublina pokonują tego typu miasta po drodze: Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce Jędrzejów, Katowice, Chorzów Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Cieszyn Saloniki, Katerini, Larissa, Lamia, Ateny. Wyjazdy z Polski do Grecji oraz powroty autokarem z Grecji do Polski odbywają się 2 razy w ciągu tygodnia, jednak w każdej chwili informacje te mogą ulec zmianie.

Dzieje się tak ze względu na to, że oferta Agata jest nieustannie wzbogacana. Bilety autokarowe do Salonik nie są również jedyną alternatywą dla osób podróżnych – mogą oni również zwrócić uwagę na autobusy Agat do Aten z Wrocławia. Wyżej wspominaliśmy, że trasa Lublin Saloniki wymaga przekroczenia granicy macedońskiej i serbskiej. Nasi klienci nie muszą się jednak obawiać brakiem posiadania paszportu. Obywatele Unii Europejskiej mogą je przekraczać za okazaniem dowodu osobistego. Autobusy Agat do Salonik z Lublina nie wiążą się więc z niepotrzebnymi niedogodnościami.

Inne możliwości transportowe, które mogą Cię zainteresować – autobusy do Niemiec, autobusy do Anglii, linie autokarowe Agat z Polski do Danii.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager