Wrocław Ateny

Autobusy Agat do Aten – Autokary do Aten – Bilety autokarowe do Aten (Athens) – Trasa autobusowa Wrocław Ateny

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager

 

autobusy agat do aten, wrocław ateny

Linie autokarowe Agat na trasie Polska-Grecja-Polska

Międzynarodowe przewozy autokarowe osób cieszą się wśród polskich podróżujących dużą i niesłabnącą popularnością. Z okresu na okres wzrasta liczba firm transportowych oferujących przewozy międzynarodowe, a także wraca liczba oferowanych tras. Z reguły nowe trasy powstają w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez podróżnych. Ponadto ustalając nową trasę, firmy przewozowe starają się je ustalać w ten sposób, aby nie pokrywały się one z trasami już istniejącymi. W ten sposób transport do wszystkich większych miast europejskich możliwy jest z wszystkich większych, a także z wielu mniejszych miasteczek w Polsce. To właśnie, w połączeniu z konkurencyjnymi cenami biletów jest decydujące przy wyborze przez pasażera środka transportu. Ponadto podróżowanie autokarem jest wygodne i nie wymaga konieczności spełnienia dodatkowych warunków. Jednym więc z kierunków wyjazdów polskich podróżnych jest Grecja, a szczególnie Ateny – stolica państwa leżąca w jego południowej części. Ofertę przewozów międzynarodowych do Aten z Polski zaproponować mogą firmy: Agat, Eurobus Eurolines Polska, Autokar Polska oraz Sindbad.

bilety-autokarowe-agat, autokary do aten, wrocław atenyPrzykładowa trasa z Warszawy do Aten obsługiwana jest przez dwóch z powyższych przewoźników, czas przejazdu na tej trasie wynosi około 40 godzin, a koszt biletu w jedną stronę wynosi około 340 zł u jednego przewoźnika oraz około 420 u drugiego. Trasy te prowadzą przez: Suwałki, Ełk, Białystok, Gdańsk, Toruń, Warszawę, Łódź, Częstochowę, Stalową Wolę, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław, a następnie tranzytem przejeżdżają przez Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię, po czym zatrzymuje się na przystankach w greckich miejscowościach: Salonikach, Katerini, Larissa i Lamia docierając do miejsca docelowego w Atenach.

bilety autokarowe do aten, wrocław ateny

Naszą propozycją dla potencjalnego klienta są autobusy Agat do Aten z Wrocławia. Bilety autokarowe do Aten można zakupić przez internet na naszej stronie, w systemie biletowym Euroticket. Można w nim także znaleźć ofertę autokarów międzynarodowych Eurobus Eurolines Polska, Autokar Polska. w konkurencyjnej wyszukiwarce, Voyager, można dowiedzieć się, że autokary do Aten wypuszcza także Sindbad. Trasa Wrocław Ateny i jej poszczególne przystanki przedstawiają się następująco: Legnica, Wrocław, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Cieszyn Saloniki Katerini, Larissa, Lamia, Ateny. Bilety autokarowe do Aten od firmy transportowej Agat gwarantują bezpłatny przewóz dwóch sztuk bagażu z Polski do Grecji oraz z Grecji do Polski. Warunkiem jest, że ich łączna waga nie przekroczy 30 kilogramów. Autobusy Agat do Aten wyruszają z Wrocławia 2 razy w tygodniu, jednak można się spodziewać, że w przypadku wzrostu zainteresowania przewozami autokarowymi, liczba ta może znacząco powiększyć się. Autokary do Aten to godna uwagi propozycja firm przewozowych.

Sprawdź też inne połączenia autokarowe międzynarodowe linii autokarowych Agat do Grecji – Lublin-Saloniki bądź ofertę do zachodnich krajów Europy – autobusy do Niemiec, przewozy do Anglii itp.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager