Agat Polska – Luksemburg

Autokary Agat Polska Luksemburg. Tanie bilety autokarowe do Luksemburga. Busy Luksemburg.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager

 

Luksemburg to niewielkie państewko, sąsiadujące z Belgią i z Holandią, z którymi tworzy związek państw zwany Beneluksem. Stolicą tego państwa jest miasto o tej samej nazwie i tam też, w miejscu Busparkplatz Coupez Le Monteur, przy ul. Mercier, znajduje się jedyny przystanek autokarowy w połączeniu obsługiwanym przez firmę Agat.

Luksemburg to europejskie państwo położone w zachodniej części kontynentu. Sąsiaduje z Francją, Niemcami oraz Belgią. Równocześnie Księstwo Luksemburga jest także członkiem AGAT kup biletmiędzynarodowych organizacji takich jak: NATO i UE. Z interesujących informacji na temat tegoż kraju warto wiedzieć, że państwem rządzi książę Henryk (dzień jego urodzin jest statusowym świętem państwowym), kraj jest poza tym wysoko rozwinięty i należy do bogatszych w Europie. Z historii istotne jest to, że mimo stałych nacisków sąsiadów, Luksemburg zachował swoją odrębność w postaci dialektu i obyczajów. Istotne z punktu widzenia turystów jest fakt, że w całym państwie istnieje jedynie dwanaście miast, w których mieszka około 90 procent społeczeństwa luksemburskiego, co sprawia że są one bardzo ludne i hałaśliwe.

Autobusy Polska Niemcy
Autobusy Polska Anglia
Autobusy Polska Francja
Autobusy Polska Austria
Autobusy Polska Szwajcaria
bilety-autokarowe-agatAutobusy Polska Włochy
Autobusy Polska Ukraina
Autobusy Polska Belgia
Autobusy Polska Grecja
Autobusy Polska Dania
Autobusy Polska Luksemburg
Autobusy Polska Słowenia

W księdze podróży każdego odwiedzającego ten kraj muszą się znaleźć: zwiedzenie stolicy kraju Luksemburga (ciekawą formą jest skorzystanie z oferty autobusu Hop On Hop Off, które kursują przez całe miasto  wśród jego zabytkowych miejsc. Dodatkowo warto również zobaczyć ruiny zamku Hesperange, katedrę gotycką Bertrange, „Dolinę siedmiu zamków” (budowle pochodzące z różnych okresów historycznych), z kolei dla aktywnych dobrym miejscem będą piesze wędrówki po górach Ardenach w północnej części państwa. Do tegoż niesamowitego, aczkolwiek mało odkrytego państwa można dojechać autokarem marki AGAT, który wykonuje regularne i tanie połączenia na trasie Polska- Luksemburg oraz Luksemburg- Polska. W swej stałej ofercie tania firma posiada możliwość zakupu taniego biletu stolicy kraju Luksemburga przez Niemcy. Wyjazdy zaś AGATA organizuje z kilkunastu polskich miast, w tym między innymi z Hrubieszowa, Sanoka, Bielska- Białej, Jastrzębia Zdrój i Tarnobrzegu.

Zobacz także trasę Polska Niemcy, którą jadą autokary do Luxemburga, prowadzi ona poprzez niemieckie miasta do których możemy dostać się autobusem Agat: Gottingen, Kassel, Stadallendorf, Marburg, Giessen, Frankfurt, Mainz, Kaiserslautern, Homburg, Saarbrucken, Saarlouis. Przez Niemcy wiodą także trasy do Anglii i Danii oraz Belgii.

Kup tanie bilety autokarowe Agat online w systemie Euroticket i innych przewoźników w platformie Voyager

tanie bilety autokarowe agat tanie bilety autokarowe voyager